BANKOWOŚĆ I FINANSE CYFROWE:

BANKOWOŚĆ I FINANSE CYFROWE

Kierunek BANKOWOŚĆ I FINANSE CYFROWE powstał w odpowiedzi na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie finansów (w szczególności z obszaru instytucji finansowych), posiadających jednocześnie rozwinięte kompetencje cyfrowe. Dzięki połączeniu tych kwalifikacji, absolwenci kierunku, mając gruntowną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z zakresu finansów, jednocześnie będą w stanie rozumieć technologię cyfrową i znać możliwości jej zastosowania w biznesie.

Studia na kierunku BANKOWOŚĆ I FINANSE CYFROWE prowadzone są we współpracy z Partnerami Merytorycznymi: mBank SA i Accenture Sp. z o.o. – wiodącymi podmiotami w sektorze bankowym i konsultingu (z obszaru biznesu i technologii). Studia pierwszego stopnia na kierunku BANKOWOŚĆ I FINANSE CYFROWE mają profil praktyczny – dominują zajęcia kształcące praktyczne umiejętności, prowadzone przez osoby z doświadczeniem zawodowym.

Program kształcenia na kierunku BANKOWOŚĆ I FINANSE CYFROWE stwarza absolwentowi szerokie możliwości przyszłego zatrudnienia w:

Studia przygotowują do zawodów:

język angielski
matematyka, informatyka
(nie wymagane)
matematyka, informatyka, fizyka, geografia, historia, WOS

ul. Rewolucji 1905 r. 37, 90-214 Łódź
pokój E006